Kalendář akcí
Náš projektDalší
<< Duben 2024>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Za spolupráci děkujeme
NICM
Tandem
Kontaktní údaje
Multikulturní centrum Praha, z.s.
Náplavní 1
120 00 Praha 2
Email:

Telefon:
296325345

Počítadlo návštěv
Online:
1

Dnes návštěv:
15

Celkem návštěv:
549642

Školitelé

Školitelé - pilotáž

Seznam osob, které budou školit pilotní část projektu:

Andrea Černá

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Regionalistika a veřejná správa a Ekonomika životního prostředí. Po jejím absolvování pracovala dva roky v oboru environmentálního vzdělávání na Ministerstvu životního prostředí. Od ledna 2010 je koordinátorkou česko-indického vzdělávacího projektu La Ngonpo.

Romana Vylitová

Vystudovala masovou komunikaci na FSV UK a základy humanitní vzdělanosti na FHS UK. Poté pracovala tři roky jako koordinátorka projektů v občanském sdružení Partners Czech. Do MKC Praha nastoupila v roce 2003 na pozici koordinátorky vzdělávacích projektů. Od října 2004 do května 2010 byla na mateřské a rodičovské dovolené se svými dvěma dětmi. Během těchto let školila pro MKC Praha a projekty Otevřená škola a Čh@ve a je spoluautorkou kapitoly Migranti v metodické publikaci Multi-kulti na školách vydanou Nadací Milana Šimečky v Bratislavě v roce 2007. Nyní pracuje jako asistentka rozvojového vzdělávacího projektu La Ngonpo.

Tereza Rejšková

Vystudovala sociologii na FSV UK a anglistiku a amerikanistiku na FF UK a University of Kent. Pracuje jako metodička projektu interkulturního vzdělávání Stereotýpek v nás. V minulosti se podílela na projektech "Zvyšování povědomí o rozvojových otázkách v regionech" a "Efektivita rozvojové spolupráce organizací občanské společnosti".

 

  

Jitka Štefková

Vystudovala mezinárodní vztahy na Středoevropské univezitě v Budapešti a finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. V minulosti v MKC Praha koordinovala evropský projekt Knihovna jako brána k integraci cizinců v EU a věnovala se problematice strukturálních fondů. Od června 2010 je koordinátorkou vzdělávacího projektu Interkulturním vzděláváním a prožitkem k toleranci: Stereotýpek v nás.

  

Dagmar Sieglová

Absolvovala doktorské studium v oboru aplikované lingvistiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Disertační práci věnovala sociolingvistické analýze druhojazyčné interakce u dětí. V rámci studia strávila 18 měsíců na University of Pennsylvania v USA, tamtéž dříve ukončila magisterské studium v oboru interkulturní komunikace. V praxi se věnovala vedení zahraničního studentského programu, lektorské činnosti v oblasti diverzity managementu a výzkumu mnohojazyčnosti v evropském projektu LINEE. V MKC pracuje od dubna 2010 jako výkonná ředitelka, kde koordinuje vznik nových projektů a superviduje jejich realizaci.

Mgr. Alžběta Trojanová

Vystudovala Fakultu humanitních studií UK a Humanitní environmentalistiku MU v Brně. Spolupracovala jako externí lektorka environmentální výchovy s Ekocentrem Podhoubí a Sdružením TEREZA. Věnovala se i práci s dětmi z dětských domovů, s romskými dětmi v ČR a s dětmi českých a slovenských žadatelů o azyl ve Velké Británii. V současné době pracuje jako koordinátorka aktivit ve Středisku environmentální výchovy Modrý dům, vyučuje programy pro školy a pořádá akce pro veřejnost.

 

 

 


 

Mgr. Lukáš Policar (27)

  Vystudoval jsem vzdělávání dospělých, personální management a sociologii na Karlově univerzitě v Praze a na Masarykově univerzitě v Brně a nyní pracuji jako projektový koordinátor ve Sdružení dobrovolných aktivit INEX (www.inexsda.cz). Ve dvaceti jsem vyrazil na zkušenou do Francie a začal pracovat s mladými lidmi. Učil jsem jako dobrovolník francouzštinu na základní škole v Maroku a angličtinu na dívčí škole v Jemenu. Učil jsem také na několika jazykových školách v Praze a už šest let jezdím jako lektor a instruktor na různé outdoorové akce se žáky a učiteli základních a středních škol pod hlavičkou sdružení Jules a JIm. Hraju na basu v punk-rockové kapele Calambre rád cestuju do dalekých zemí, setkávám se se zajímavými lidmi a ochutnávám dobroty z jejich kuchyně.

Bc. Veronika Endrštová (28)

 Dokončuji studium sociální a kulturní ekologie na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy a zároveň pracuji jako projektová koordinátorka v organizaci INEX-Sdružení dobrovolných aktivit, kde mám na starosti právě projekt „Stereotýpek v nás“. Šest let jsem jezdila jako vedoucí na dětské tábory a o svých dvaceti se věnuji dobrovolnickým projektům v Česku i v zahraničí. Mám za sebou pracovní zkušenosti z několika neziskových organizací zabývajících se vzděláváním dětí i dospělých (Partners Czech, Generation Europe, Sdružení Tereza). Baví mě toulat se po horách a objevovat zapadlá místa, ale i zalézt s knížkou nebo dobrým filmem „za pec“ a celý den se neukázat. Radost mi dělají barvy, pohyb venku i uvnitř, živá hudba, slunce, svérázní lidé a možnost tvořit rukama.

 

Lucie Juříková

Zuzana Pártlová

Karolína Kousalová

 


Copyright © 2011 Fusek - Design
Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za náplň stránek a její stylistické zpracování.